Wyniki:

Triathlon indywidualny oraz Aquathlon

Triathlon rodzinny

 

 

 

 

 

Pływamy, biegamy, jeździmy na rowerze – przygotowania do XI Triathlonu Warszawskiego  czas zacząć !

Za niespełna miesiąc startuje jedna naszych ulubionych imprez. 14 września 2019 rozpoczyna się XI Triathlon Warszawski organizowany wspólnie przez UCSiR, Park Kultury w Powsinie oraz UKS G8.
          Przypominamy: 400 metrów pływania, 10 km rowerem oraz 3 km biegu – to dystanse, z którymi zmierzą się uczestnicy imprezy X TRIATHLON WARSZAWSKI – OTWARTE MISTRZOSTWA WARSZAWY W TRIATHLONIE I AQUATLONIE pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Ursynów.
Impreza ta odznacza się bardzo amatorską i rodzinną formułą zawodów - nietypową, bo konkurencja pływacka rozgrywana jest na pływalni. Ponadto każdego roku przy okazji zmagań w triathlonie, zostanie zorganizowany także Aquatlon (200 metrów pływania, 1000 metrów biegu), skierowany jedynie do dzieci oraz Triatlon Rodzinny - konkurencja sztafetowa dla rodzin. W poprzednich latach brało w niej udział 20 rodzin, dlatego mamy nadzieję, na kolejne rekordy frekwencyjne, ponieważ co roku tych osób nam przybywa – a to niezmiernie cieszy. W tym roku przygotowaliśmy 200 pakietów startowych.
        Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji wraz ze współorganizatorami: Parkiem Kultury w Powsinie oraz Uczniowskim Klubem Sportowym G8, zachęcają wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku do wspólnej zabawy.
Organizatorzy przygotowali dla uczestników nagrody, medale i trofea. Po zakończonej rywalizacji na wspólne biesiadowanie zaprasza partner tegorocznej edycji triathlonu Restauracja Powsin. Uczestnicy będą mogli zregenerować siły przy posiłku z grilla. Warto zapisać się już dziś.


Zapisy trwają do 12 września do godz. 15:00.
Do zobaczenia !!!

 

 

SERIE STARTOWE

W związku z dużą ilością dzieci startujących w Aquatlonie, wyróżnimy dziewczynki oraz chłopców  w kategoriach wiekowych 2004-2005 , 2006-2007 oraz 2008 i młodsi , dodatkowo wszystkie dzieci zostaną sklasyfikowane w kategorii Aquatlon Open.

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY - 2019

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY - RODZINA 2019

REGULAMIN - XI TRIATHLON 2019

MAPKA

triathlon2019 maly na strone

Copyright © 2013 UCSiR