Serdecznie zapraszamy na najbardziej rodzinną imprezę pływacką w naszym kalendarium: FOKI NA START – Zawody pływackie przedszkolaków pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Ursynów startują 25 maja 2019 roku na pływalni Koncertowa.

 

Zapisy ruszają od 06 maja 2019 i trwają do 23 maja 2019.

 

Impreza ta, jak co roku, kierowana jest do najmłodszych dzieci, dla których pływanie to nowa pasja i przyjemny sposób spędzania wolnego czasu. Uczestnikiem może być każde dziecko z rocznika 2013 oraz młodsze.
Dlaczego jest to impreza bardzo rodzinna – dlatego, że w wodzie możemy płynąć z asekuracją rodzica lub opiekuna, a na widowni spotykamy licznie zgromadzonych i przede wszystkim gorąco kibicujących: dziadków, babcie, ciocie, wujków oraz starsze lub młodsze rodzeństwo.
Zawody rozpoczynają się o godz. 10.30 na pływalni Koncertowa, przy ul. Koncertowej 4. Do wykonania są dwie konkurencje: pływanie na brzuchu i pływanie na plecach. W obydwu przypadkach to dystans 25 m z możliwością wykorzystania przyborów wypornościowych („makaronu” lub deski). Dopuszczana jest asekuracja rodzica.
Zwycięzcami zostaną zawodnicy, którzy uzyskają łącznie najlepszy czas w obu konkurencjach. Dla wszystkich dzieci przewidziany będzie słodki poczęstunek, pamiątkowe dyplomy oraz puchary.
Czekamy na Wasze zgłoszenia.

Do zobaczenia !!!

 

 pdfRegulamin

docxFormularz i oświadczenie

 

foki maj2019 plakat 1a STRONA

Copyright © 2013 UCSiR