Dobiega końca XXIII Edycja Grand Prix Ursynowa w pływaniu pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Ursynów. 08 czerwca 2019 spotykamy się na VI i zarazem finałowym, mityngu. Dla niektórych będzie on kolejnym lub może nawet pierwszym startem, ale dla większości, podsumowaniem 6-miesięcznej rywalizacji.
Do klasyfikacji generalnej przeszły osoby, które wzięły udział w minimum 4 mityngach. Niemniej jednak większość uczestników startowała regularnie co miesiąc – poprawiając swoje wyniki lub przygotowując się do startów w kolejnych zawodach nie związanych z naszą jednostką.
Od początku tej edycji każdy kolejny mityng gromadził coraz to większą liczbę uczestników. Oznacza to, iż w dalszym ciągu Grand Prix Ursynowa wzbudza pozytywne emocje a samą dyscypliną pływania interesują się coraz to młodsze osoby i ich rodzice.
Z wielką przyjemnością zapraszamy wszystkich uczestników na ostatnie spotkanie z cyklu XXIII Edycji Grand Prix Ursynowa w pływaniu. Zawody niezmiennie starują na pływalni ZOS Hirszfelda, natomiast uroczysta dekoracja odbędzie się w Arena Active Club, która mieści się w Arenie Ursynów. Szczegóły dotyczące programu minutowego finałowego mityngu pojawia się niebawem na naszej stronie www.ucsir.pl.

 

Do zobaczenia !!!

 

Regulamin

Formularz i oświadczenie (amator)

Formularz i oświadczenie (zawodowiec)

Program minutowy

 

Wyniki z poprzednich mityngów: tutaj.

 

Klasyfikacja generalna

 

 

 

xxiii gp plakat 3a 1a up1 1a up2019 final STRONA

Copyright © 2013 UCSiR