Zapraszamy na pierwsze w tym roku rozgrywki siatkarskie.

27-28.10.2018 odbywa się – UCSiR Volleyball, turniej, który gościć będzie na parkietach Hali Sportowej Hawajska przy ul. Dereniowej 48

 

       Rozgrywki kierowane są ściśle do amatorów, osób, dla których siatkówka to pasja i możliwość szlifowania swoich umiejętności. Jednak czasami określenie „amatorzy” całkowicie nie współgra z tym, co widzimy na parkietach podczas turnieju. Zawodnicy w pełni angażują się we wspólną rywalizację a ich umiejętności i wola walki mogą zawstydzić czasami nawet profesjonalnych graczy.

 

       Zasady obowiązują te same: do turnieju mogą zgłosić się drużyny składające się z maksymalnie 10 zawodników a w wyjściowym składzie obowiązkowo musi znaleźć się minimum jedna kobieta. Trzy najlepsze drużyny turnieju zostaną nagrodzone pucharem, medalem oraz dyplomem. Ponadto przewidziane są również wyróżnienia indywidualne dla najlepszej zawodniczki oraz zawodnika turnieju.

 

       Turniej od lat gości w kalendarium imprez Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji. W tym roku niestety nie został rozegrany turniej wiosenny dlatego tym większą mamy nadzieję, iż jesienna odsłona zgromadzi jak najwięcej zespołów. Zapraszamy naszych stałych gości, ale przede wszystkim nowe zespoły, które szukają emocji na wysokim, sportowym poziomie.

 

       Czekamy na Wszystkich, dla których siatkówka to pasja, zdrowa rywalizacja i świetna zabawa. Sprawdźcie swoje umiejętności na parkietach hali sportowej UCSiR.

 

Zapisy trwają do 25.10.2018 r. do 14:00 – ZAPRASZAMY !!!

 

 ucsir volleyball plakat

 

Regulamin Turnieju (aktualizacja dnia 08.10.2018)

 

Formularz Zgłoszeniowy

Copyright © 2013 UCSiR