W dniach 12-13.05.2018 na obiekcie ZOS Hawajska przy ulicy Dereniowej 48, odbędzie się pierwsza w tym roku edycja popularnego turnieju siatkarskiego UCSiR Volleyball.
Impreza ta kierowana jest niezmiennie do amatorów i miłośników tej bardzo ciekawej dyscypliny sportu. Niemniej jednak z każdą kolejną edycją okazuje się, że poziom amatorski jest bardzo wysoki, a rywalizujące ze sobą drużyny bardzo poważnie traktują te rozgrywki. Rywalizacja na najwyższym poziomie, ale z zachowanie wszelkich zasad fair-play. Już wkrótce na naszych stronach pojawią się wszelkie potrzebne informacje dotyczące tego turnieju. Zapraszamy wszystkich miłośników siatkówki.
Zasady wciąż obowiązują te same: do turnieju mogą zgłosić się drużyny składające się z maksymalnie 10 zawodników a w wyjściowym składzie obowiązkowo musi znaleźć się minimum jedna kobieta. Trzy najlepsze drużyny turnieju zostaną nagrodzone pucharem, medalem oraz dyplomem. Ponadto przewidziane są również wyróżnienia indywidualne dla najlepszej zawodniczki oraz zawodnika turnieju.
Czekamy na Wszystkich, dla których siatkówka to pasja, zdrowa rywalizacja i świetna zabawa.

 

Wszystkich zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z regulaminem imprezy oraz o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

 

 

pdfRegulamin

docFormularz

 

 

ucsir volleyball 2018 plakat 1c STRONA

 

Copyright © 2013 UCSiR