UWAGA! Ważne zmiany w regulaminie zawodów.

 

XXII Edycja Grand Prix Ursynowa dobiega końca. 09 czerwca 2018 r. spotykamy się na ostatnim, finałowym już mityngu. Po wszystkich startach zostaną wyłonieni najlepsi z najlepszych. Do klasyfikacji generalnej przeszły osoby, które wzięły udział w minimum 4 mityngach z całego cyklu. Niemniej jednak większość uczestników startowała regularnie co miesiąc, dając sobie możliwość na pokonywanie własnych słabości a przede wszystkim poprawiania własnych rekordów.

 

Wprowadzony w tym roku podział na kategorie amatorskie oraz zawodnicze doskonale się sprawdził szczególnie wśród dzieci i młodzieży. Dzięki temu rywalizacja była wyrównana i na właściwym poziomie sportowym.

 

Z wielka przyjemnością zapraszamy wszystkich uczestników na ostatnie spotkanie z cyklu XXII Grand Prix Ursynowa w pływaniu. Zawody niezmiennie starują na pływalni ZOS Hirszfelda, natomiast uroczysta dekoracja odbędzie się w Arena Active Club, która mieści się w Arenie Ursynów. Szczegóły dotyczące programu minutowego finałowego mityngu pojawia się niebawem na naszej stronie www.ucsir.pl.

 

Do zobaczenia !!!

 

 

pdfRegulamin

docFormularz zgłoszeniowy - kategorie amatorskie

docFormularz zgłoszeniowy - kategorie zawodnicze

 

pdfProgram minutowy

 

 

WYNIKI

pdfI mityng

pdfII mityng

pdfIII  mityng

pdfIV mityng

pdfV mityng

 

pdfKlasyfikacja generalna

 

 

 

gp2018 plakat FINAL STRONA

 

 

Copyright © 2013 UCSiR