UWAGA! Ważne zmiany w regulaminie zawodów.

 

Z wielką przyjemnością chcielibyśmy poinformować wszystkich miłośników pływania, że od stycznia 2018 roku wystartowała XXII edycja Grand Prix Ursynowa w Pływaniu. 

 

Impreza ta od lat gromadzi amatorów pływania nie tylko z Ursynowa, ale również z Warszawy i okolic. Zawodnikami są nie tylko osoby dorosłe, ale w dużej mierze dzieci, zaczynając od rocznika 2011 i nawet młodsze. Wszystkich łączy wspólny mianownik – pasja do pływania, chęć rywalizacji, a co za tym idzie możliwość ciągłego poprawiania własnych wyników. Nie zapominajmy jednak, że nasze Grand Prix to nie tylko chętnie wracające do nas osoby, ale za każdym razem nowe twarze, nowe wyzwania i nowy powód do udowodnienia sobie i innym, co potrafimy. W każdym mityngu bierze udział ponad 220 osób, a pierwszy, który rozpoczyna cykl 6 spotkań, skupia tych uczestników najwięcej – nawet 250 osób.

 

W każdym z mityngów najlepsi zawodnicy zostaną nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami, a do klasyfikacji generalnej przechodzą osoby, które uczestniczyły w minimum czterech mityngach.

 

Wszelkie potrzebne informacje znajdują się na stronie www.ucsir.pl Namawiamy natomiast szczególnie na dokładne zapoznanie się z regulaminie, ponieważ pojawiły się w nim zmiany, które mają bardzo duże znaczenie przy zapisie.

 

Zapraszamy wszystkich gorąco do wspólnej rywalizacji i kibicowania!!!

 

 

pdfRegulamin

docFormularz zgłoszeniowy - kategorie amatorskie

docFormularz zgłoszeniowy - kategorie zawodnicze

 

pdfProgram minutowy

 

 

WYNIKI

pdfI mityng

pdfII mityng

pdfIII  mityng

 

pdfKlasyfikacja generalna

 

 

 

gp2018 plakat1d up logo20 nowy1 iv mityng STRONA

 

 

Copyright © 2013 UCSiR