„Twoje Centrum Aktywności”– miejsce inne niż wszystkie

 

Czym jest i dlaczego warto?

„Twoje Centrum Aktywności” swoją ofertę aktywności fizycznej kieruje do wszystkich osób, natomiast wyróżnia się bardziej wymagającą ofertą usług skierowaną do kobiet i mężczyzn w wieku  40+ , 50+, 60+ i więcej lat, czyli dostosowaną do potrzeb wynikających z wieku dojrzałego.

Dojrzałe kobiety chcą uprawiać sport, ale często wstydzą się pójść do klubu fitness. Klub fitness kojarzą im się z siłownią, czyli z miejscem przeznaczonym głównie dla mężczyzn. Kobiety wchodząc do sali siłowni niejednokrotnie doznają dyskomfortu, gdyż sposób, w jaki ćwiczą panowie i sam przebieg tych ćwiczeń, nie pasuje do ich wizji udanej aktywności fizycznej. Nie chcą uczęszczać ani na siłownię, ani na salę fitness gdyż, grafik wypełniają głównie intensywne zajęcia i zwykle uczęszczają na nie młode osoby.

 

„Twoje Centrum Aktywności” jest doskonałym miejscem, gdzie przygodę z aktywnością fizyczną będą mogli rozpocząć mężczyźni, którzy z różnych powodów wcześniej nie uczęszczali do klubów fitness lub chcą powrócić po przerwie.

 

„Twoje Centrum Aktywności” jest miejscem kameralnym i tym wyróżnia się od nowoczesnych, głośnych i przepełnionych klubów fitness. Miła i przyjazna atmosfera, stała obecność i opieką trenerów na sali siłowni to atuty, których obecnie brakuje wielu klubom fitness.

Wybierając zajęcia w „Twoje Centrum Aktywności”klienci będą mogli przekonać się, że to najprostszy sposób, aby:

  • regenerować siły fizyczne i psychiczne,
  • zapobiegać występowaniu szeregu chorób i dolegliwości powstających na skutek bezruchu,
  • zredukować nadmiar tkanki tłuszczowej,
  • zrelaksować się i pozbyć stresów
  • przyjemnie i pożytecznie spędzić czas wolny

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY już od 4 września 2017r.

Zobacz nowy grafik!

 

 

Grafik

 

docRegulamin promocji "NA START"

 

HALO URSYNÓW o TCA

 

 

TCA plakat1e STRONA1a

Copyright © 2013 UCSiR