Szanowni Klienci

Uprzejmie informujemy Państwa, że w obiekcie Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji, na pływalni przy ul. Koncertowej trwają prace remontowe. Planowany zakres remontu obejmował głównie zadania z branży budowlanej i sanitarnej w tym  wymianę instalacji sanitarnej podpodłogowej.
W trakcie realizacji powyższych prac wynikły konieczne do wykonania dodatkowe zadania, których nie można było przewidzieć na etapie przygotowywania przedmiotu zamówienia. Sytuacja ta wiązała się zarówno z koniecznością pozyskania dodatkowych środków finansowych na kontynuację rozpoczętego remontu jak i z perspektywą znacznego wydłużeniem czasu zamknięcia obiektu.

 

Jednakże dzięki zaangażowaniu oraz bardzo szybkiej reakcji Zarządu Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy, który natychmiast przekazał niezbędne środki finansowe, pozwalające kontynuować zwiększony zakres prac remontowych bez konieczności ich wstrzymania, termin przerwy technologicznej został wydłużony wyłącznie o czas wskazany przez ekipy remontowe tj. do 30 września 2018 r.

 

Za wszelkie utrudnienia serdecznie Państwa przepraszamy oraz zapraszamy do skorzystania z oferty pozostałych obiektów Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji.

                                                                                                                    Dyrekcja UCSIR

Copyright © 2013 UCSiR