Wystartowało głosowanie na projekty budżetu obywatelskiego !!!

 

Budżet obywatelski to proces, w trakcie którego mieszkańcy decydują o wydatkowaniu wydzielonej części budżetu miasta zgłaszając pomysły i głosując na nie. Dzięki temu mają realny wpływ na najbliższe otoczenie.

 

Głosowanie na pomysły mieszkańców trwa do 23 września 2019.

 

Zachęcamy do głosowania na projekt nr 89 – „SENIOR WIGOR”. Jak można to zrobić każdy się dowie pod linkiem https://app.twojbudzet.um.warszawa.pl/projekt/18186?user

 

Projekt „SENIOR WIGOR” – są to ćwiczenia na sali wielofunkcyjnej oraz na siłowni, skierowane do osób, które ukończyły 55 rok życia (55+). Planowane zadania w ramach projektu zrealizowane będą z wykorzystaniem sali wielofunkcyjnej, siłowni w Twoim Centrum Aktywności UCSiR oraz kadry dydaktycznej. Prowadzenie bezpłatnych zajęć sportowych ma na celu nie tylko scalenie i pobudzenie aktywności społecznych grup lokalnych ale i rozszerzenie możliwości aktywnego spędzania czasu wolnego. Twoje Centrum Aktywności stanie się prawdziwym centrum spotkań i aktywności społecznej miejskiej. 

Projekt zwiększy dostępność zajęć sportowych dla seniorów i pozwoli na utrzymanie ciała w dobrej kondycji i zdrowiu. Ćwiczenia wzmacniają mięśnie, zwiększają ruchomość stawów i pomagają zwalczać oraz zapobiegać bólom kręgosłupa. Ćwiczenia gimnastyczne 55+ poprawiają kondycję i wytrzymałość, wpływają pozytywnie na ogólne samopoczucie, relaksują i dodają energii.

Dlatego liczymy na Państwa wsparcie i czekamy na jak największą liczbę oddanych głosów.

 

 

senior wigor 2019 plakat 1a STRONA

Copyright © 2013 UCSiR