KWIECEŃ 2018 

PLAKAT GP6 STRONA

 

28.04.2018 (ARENA URSYNÓW)

Już 28 kwietnia na hali Arena Ursynów  gala Granda Pro 6 „Fight Club”.

W karcie walk gali w Warszawie znani warszawskim fanom zawodnicy MMA i K1, tacy jak Arkadiusz Wrzosek, Grzegorz Sanecki, Mateusz Łazowski, Sylwester Miller, Kamil Pawlak i inni.

Granda PRO 6 Fight Club:

– 9 pojedynków

– 2 formuły

– 2 000 kibiców.

Start gali: godzina 20:00 28 kwietnia ARENA URSYNÓW

Bilety już dostępne na www.eventim.pl

 

 

MAJ 2018 

 

5-6 maja (ARENA URSYNÓW)fb wydarzenie data

Festiwal Roślin Owadożernych "Magiczna Dżungla"

Największy na świecie Festiwal Roślin Owadożernych "Magiczna Dżungla" odwiedzi Warszawę - a dokładnie jedną z największych hal widowiskowych w regionie - Arenę Ursynów!

Jeszcze więcej, jeszcze większe, jeszcze piękniejsze i jeszcze bardziej głodne i brutalne...rośliny owadożerne nadchodzą!

Więcej szczegółów już wkrótce!

Kontakt
biuro@festiwalroslin.pl
+48 732-755-464

 

 

ucsir volleyball 2018 plakat 1c STRONA12-13.05.2018 ("ZOS" HAWAJSKA")

UCSIR Vollyeball
W dniach 12-13.05.2018 na obiekcie ZOS Hawajska przy ulicy Dereniowej 48, odbędzie się pierwsza w tym roku edycja popularnego turnieju siatkarskiego UCSiR Volleyball.
Impreza ta kierowana jest niezmiennie do amatorów i miłośników tej bardzo ciekawej dyscypliny sportu. Niemniej jednak z każdą kolejną edycją okazuje się, że poziom amatorski jest bardzo wysoki, a rywalizujące ze sobą drużyny bardzo poważnie traktują te rozgrywki. Rywalizacja na najwyższym poziomie, ale z zachowanie wszelkich zasad fair-play. Już wkrótce na naszych stronach pojawią się wszelkie potrzebne informacje dotyczące tego turnieju. Zapraszamy wszystkich miłośników siatkówki.
Zasady wciąż obowiązują te same: do turnieju mogą zgłosić się drużyny składające się z maksymalnie 10 zawodników a w wyjściowym składzie obowiązkowo musi znaleźć się minimum jedna kobieta. Trzy najlepsze drużyny turnieju zostaną nagrodzone pucharem, medalem oraz dyplomem. Ponadto przewidziane są również wyróżnienia indywidualne dla najlepszej zawodniczki oraz zawodnika turnieju.
Czekamy na Wszystkich, dla których siatkówka to pasja, zdrowa rywalizacja i świetna zabawa.

 

 

19.05.2018 (ZOS "HIRSZELDA")

V MITYNG – XXII Grand Prix Ursynowa
To już piąte i zarazem przedostatnie spotkanie z cyklu XXII Grand Prix Ursynowa. Na tym etapie zawodów pozostają głównie te osoby, które wystartowały w wymaganym minimum i są brane pod uwagę w klasyfikacji generalnej. Przed nami już tylko finał i wyłonienie najlepszych z najlepszych XXII Grand Prix Ursynowa w Pływaniu.

 

 

 

CZERWIEC 2018 

 

09.06.2018

Promocja UCSiR podczas dni Ursynowa
Jak co roku, Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji, będzie obecne podczas święta Dzielnicy Ursynów, które planowane jest podczas weekendu czerwcowego - 08-09.06.2018r. Impreza tradycyjnie odbywa się w Parku im. Romana Kozłowskiego – Kopa Cwila oraz na terenie „Olkówka”. Obecność na tej bardzo popularnej imprezie plenerowej, jest dla UCSiR o tyle istotna, iż zbiega się z 20-leciem istnienia naszej firmy wśród społeczności Ursynowa. Zachęcamy do odnalezienia nas pośród licznych wystawców i zapoznanie się z bogata ofertą sportową naszych obiektów.

 

 

09.06.2018 (ZOS "HIRSZFELDA"/ARENA ACTIVE CLUB)

FINAŁ – XXII Grand Prix Ursynowa
Tego dnia spotykamy się już ostatni raz. Finał XXII Grand Prix Ursynowa to ostatnie starcie najlepszych zawodników w tym cyklu. Po zakończeniu startów na pływalni przy ul. Hirszfelda 11, wszystkich finalistów, ich gości oraz każdego, kto pragnie z tymi osobami uczcić wspólnie zwycięstwo, zapraszamy do Areny Active Club gdzie nastąpi uroczysta dekoracja, wręczenie pucharów, dyplomów oraz nagród.

 

 

13.06.2018 (ZOS "KONCERTOWA")

Zawody Pływackie kl. II Szkół Podstawowych

Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji jest organizatorem Zawodów Pływackich Klas II Szkół Podstawowych, które odbędą się 13 czerwca na pływalni ZOS Koncertowa przy ul. Koncertowa 4. Powyższe przedsięwzięcie zostało objęte patronatem Burmistrza Dzielnicy Ursynów. Zawody zostaną rozegrane w podziale na część amatorską i sportową gdzie zawodnicy reprezentujący szkoły rywalizować będą w kategorii indywidualnej dziewcząt, chłopców a także w sztafetach. Każda szkoła biorąca udział w zawodach może wystawić maksymalnie 10 uczestników. Zawody są zwieńczeniem cyklu nauki pływania dla uczniów klas drugich szkół podstawowych w roku szkolnym 2017/2018.

Copyright © 2013 UCSiR