Październik

 

Zapraszamy na siatkarskie święto w Hali Sportowej Hawajska.

Już 19 października startuje kolejna edycja popularnego turnieju – UCSiR Volleyball – Amatorski Turniej Piłki Siatkowej pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Ursynów.

Zapisy ruszyły i trwają do 17 października do godziny 14:00. W tym roku turniej jest 1-dniowy, a maksymalna liczba zgłoszeń to 16 drużyn. Kto pierwszy, ten lepszy!!!

       Istotą turnieju są rozgrywki między drużynami stworzonymi z siatkarzy „amatorów” (szczegóły w regulaminie). Wzorem turnieju z 2018 roku, podtrzymany został zapis o tym, iż kobieta w składzie drużyny, może występować na pozycji Libero. Zmiana spotkała się z pozytywnym odbiorem dlatego zdecydowano o jej kontynuacji.

Skład to w dalszym ciągu maksymalnie 10 zawodników. Trzy najlepsze drużyny turnieju zostaną nagrodzone pucharem, medalem oraz dyplomem. Ponadto przewidziane są również wyróżnienia indywidualne dla najlepszej zawodniczki oraz zawodnika turnieju.

       Czekamy na Wszystkich, dla których siatkówka to pasja, zdrowa rywalizacja i świetna zabawa. Sprawdźcie swoje umiejętności na parkietach hali sportowej UCSiR.

Regulamin turnieju oraz formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie internetowej www.ucsir.pl

Zapisy trwają do 17.10.2019 r. do 14:00 – zostało jeszcze kilka miejsc.

ZAPRASZAMY I DO ZOBACZENIA !!!

volleyball 2019 plakat 2a DRUK1

 

 

Copyright © 2013 UCSiR