CZERWIEC 2018 

 

09.06.2018

Promocja UCSiR podczas dni Ursynowa
Jak co roku, Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji, będzie obecne podczas święta Dzielnicy Ursynów, które planowane jest podczas weekendu czerwcowego - 08-09.06.2018r. Impreza tradycyjnie odbywa się w Parku im. Romana Kozłowskiego – Kopa Cwila oraz na terenie „Olkówka”. Obecność na tej bardzo popularnej imprezie plenerowej, jest dla UCSiR o tyle istotna, iż zbiega się z 20-leciem istnienia naszej firmy wśród społeczności Ursynowa. Zachęcamy do odnalezienia nas pośród licznych wystawców i zapoznanie się z bogata ofertą sportową naszych obiektów.

 

 

09.06.2018 (ZOS "HIRSZFELDA"/ARENA ACTIVE CLUB)gp2018 plakat FINAL STRONA

FINAŁ – XXII Grand Prix Ursynowa
Tego dnia spotykamy się już ostatni raz. Finał XXII Grand Prix Ursynowa to ostatnie starcie najlepszych zawodników w tym cyklu. Po zakończeniu startów na pływalni przy ul. Hirszfelda 11, wszystkich finalistów, ich gości oraz każdego, kto pragnie z tymi osobami uczcić wspólnie zwycięstwo, zapraszamy do Areny Active Club gdzie nastąpi uroczysta dekoracja, wręczenie pucharów, dyplomów oraz nagród.

 

 

zawody plywackie ii klasy 2018 plakat STRONA13.06.2018 (ZOS "KONCERTOWA")

Zawody Pływackie kl. II Szkół Podstawowych

Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji jest organizatorem Zawodów Pływackich Klas II Szkół Podstawowych, które odbędą się 13 czerwca na pływalni ZOS Koncertowa przy ul. Koncertowa 4. Powyższe przedsięwzięcie zostało objęte patronatem Burmistrza Dzielnicy Ursynów. Zawody zostaną rozegrane w podziale na część amatorską i sportową gdzie zawodnicy reprezentujący szkoły rywalizować będą w kategorii indywidualnej dziewcząt, chłopców a także w sztafetach. Każda szkoła biorąca udział w zawodach może wystawić maksymalnie 10 uczestników. Zawody są zwieńczeniem cyklu nauki pływania dla uczniów klas drugich szkół podstawowych w roku szkolnym 2017/2018.

Copyright © 2013 UCSiR