Szanowni Państwo,

Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji w roku 2018 obchodzi 20 lecie swojego istnienia.

Zaczynaliśmy od jednej małej pływalni przy ul. Hirszfelda. Mieszkańcy Ursynowa, aby z niej skorzystać  musieli stać w kolejce ponad dwie godziny, karnety miesięczne wyprzedawały się już po godzinie od otwarcia kasy biletowej. A dzisiaj…?

UCSiR, zarządza 3 pływalniami, 2 halami sportowymi w tym sztandarowym obiektem Areną Ursynów, 2 klubami fitness, kortami tenisowymi oraz 6 torową kręgielnią.

 

Wachlarz naszych usług jest tak szeroki, że nie sposób w całości go wymienić, ale dla nas najważniejsze jest wypełnianie spoczywającej na nas  Misji i chociaż zawarte w niej treści i wytyczne spisane zostały 20 lat temu, to nadal są aktualne. Wyznaczają one bowiem kierunek działania i jasno określają, w którą stronę powinno podążać Centrum.

 

Chińskie przekleństwo mówi: obyś żył w ciekawych czasach.

Właśnie w takim czasie wyzwań, szans, ryzyka i zagrożeń żyjemy. Pomysłów, odwagi i zapału nam nie brakuje, a co najważniejsze mamy wizję dalszego rozwoju

 

Jasny plan i przejrzyste zasady dotyczące priorytetów czyli: rekreacja, sport dzieci i młodzieży, zajęcia dla seniorów, imprezy oraz czasami nieszablonowe podejście do realizacji powierzanych zadań, a co najważniejsze olbrzymie zaangażowanie w pracę, spowodowały, że w chwili obecnej UCSiR stał się ważnym punktem na  ogólnowarszawskiej mapie sportowej.

 

Pracę, jaką UCSiR wkłada w realizacje zadań na rzecz mieszkańców wysoko oceniają również nasi klienci, którzy w ogłoszonym niedawno konkursie na hasło promujące Centrum z okazji 20-lecia, określili UCSiR  słowami: "UCSiR - Serce Aktywnego Ursynowa". Jak się okazuje TRZY słowa mogą podsumować 20 lat ciężkiej pracy, ale warto było…

 

 

ZOS „Hirszfelda” (1998 - 2018…) camera

 

ZOS ” Koncertowa” (2001 - 2018…)

 

 

ZOS „ Hawajska” (2002 - 2018…)

camera

 

ZOS „Moczydło” (2004 - 2018…)

camera

 

ZOS „Pileckiego” (2007 - 2018…)

camera

 

Arena Active Club (2010 - 2018…)

camera

 

Centrum Tenisa Stołowego (2014 - 2018…)

camera

 

Twoje Centrum Aktywności (2017 - 2018…)

camera

 

Copyright © 2013 UCSiR