„Lato w mieście” w Ursynowskim Centrum Sportu i Rekreacji to nie tylko programy dla dzieci i młodzieży. Tegoroczne wakacje to również akcja skierowana do osób które ukończyły 55 rok życia. „Lato w mieście dla Seniora” – obowiązuje na dwóch naszych pływalniach w okresie ich pracy (harmonogram przerw technologicznych znajduje się na stronie www.ucsir.pl ) oraz w Twoim Centrum Aktywności, które pracuje przez cały okres wakacji. Każda osoba, która ukończyła 55 lat może skorzystać z promocyjnej ceny biletów          wstępu – 1 zł.  
Zapraszamy do naszych obiektów i skorzystania z okazji, ponieważ okres wakacyjny to czas kiedy jest więcej wolnego czasu, na obiektach jest o wiele spokojniej i swobodniej, a każdy, nawet delikatny trening w siłowni TCA lub relaks na jednej z pływalni, to doskonały sposób na aktywne zagospodarowanie czasu.
Wszystkie potrzebne informacje o pracy obiektów, przerwach technologicznych oraz zasady korzystania z programu „Lato w mieście dla Seniora”, znajdują się na stronie www.ucsir.pl oraz w recepcjach obiektów UCSiR.
Do zobaczenia !!!

Regulamin akcji

LwM2019 senior plakat 1a updown

Copyright © 2013 UCSiR